Relacje/ Spotkania/ Warsztaty

Piknik Kulinarny BlogerChef!

Czas na kontynuację mojej relacji z Wielkiego Finału drugiej edycji konkursu BlogerChef! Zmagania finalistów możecie prześledzić w tym wpisie, a dzisiaj opowiem co nieco o Pikniku, który odbył się następnego dnia, 6 lipca, w Hotelu Windsor**** w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.

Wydarzenie to było otwarte dla wszystkich gości, nie tylko blogerów. Czekało na nas mnóstwo atrakcji i pysznego jedzenia! Pokazy kulinarne, wspólne gotowanie i grillowanie a także warsztaty wypieków i czekolady oraz konkursy z nagrodami – każdy znalazł stanowisko odpowiednie dla siebie. Sponsorzy tego Pikniku stanęli na wysokości zadania, nie pozwalając nam na nudę i burczenie w brzuchu!

 

Pogoda nas nie zawiodła – było gorąco i słonecznie, w sam raz na piknik! Przyjemne ochłodzenie serwowała Patiserka, oferując genialne lody i sorbety własnej produkcji.

Wzięłam udział w warsztatach prowadzonych przez Dawida Pietraszka – nauczyliśmy się, jak szybko przygotować pyszne przekąski na przyjęcie.

Zakwalifikowałam się też do konkursu na Orzeźwiający deser z marką Posti. Przygotowałam mini serniczki miętowe na spodzie z kruchych ciasteczek, które udało mi się całkiem ładnie podać, mimo upału i braku lodówki 😉
Konkurs wygrała Daria (autorka bloga Moje małe kuchenne Trufelkowe inspiracje), której brownie z bananami podbiło serca jurorów. Wszyscy zostaliśmy jednak obdarowani nagrodami, ufundowanymi przez sponsora!

Weekend spędzony w Hotelu Windsor, w towarzystwie wspaniałych osób, utwierdził mnie w przekonaniu, że takie wspólne spotkania są jedną z najlepszych stron blogowania! Przyjaźnie, które rozpoczynają się zwykle wirtualnie, a rozwijają już na żywo. Fantastyczna atmosfera wśród wszystkich tych, którzy podzielają Twoją pasję. Tego nie da się opisać słowami – to naprawdę największa korzyść bycia blogerem 🙂

You Might Also Like

Brak komentarzy

Skomentuj