Bez kategorii

Konkurs ze sklepem Naturalnie Zdrowe

Wiosna to dobry czas na zmianę diety na lżejszą, bardziej kolorową i bogatą w składniki odżywcze. Z tej okazji, razem ze sklepem Naturalnie Zdrowe mam przyjemność ogłosić konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody 🙂 Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich czytelników bloga – każdy może wziąć udział!

Regulamin konkursu „Naturalnie zdrowe wiosenne danie”
 
 
1) Zadaniem konkursowym jest przesłanie w komentarzu pod tym postem autorskiego przepisu na zdrowe, wiosenne danie z wykorzystaniem co najmniej jednego produktu ze sklepu Naturalnie Zdrowe,  spośród wybranego przeze mnie zestawu:
 
– mąka kokosowa
– komosa ryżowa
– pomidory suszone
– nasiona chia
– orzechy nerkowca
– olej kokosowy nierafinowany
2) W komentarzu należy umieścić link do produktu ze sklepu Naturalnie Zdrowe, który został wykorzystany w przepisie.
3) Jedna osoba może zaproponować maksymalnie 2 przepisy, każdy w osobnym komentarzu. Oprócz przepisu w komentarzu należy podać także swoje imię (lub nick) oraz adres mailowy. Dzięki temu będę mogła skontaktować się bezpośrednio ze zwycięzcami.
4) Jedna osoba może zdobyć tylko jedną nagrodę.
5) Przepis może być uzupełniony o zdjęcie, chociaż nie jest to konieczne. Zdjęcie potrawy można przesłać na adres planetasmaku@gmail.com. Ze zdjęć utworzę galerię konkursową na fanpage’u bloga. Przesyłając zdjęcie uczestnik zgadza się na publikację zdjęcia w galerii konkursowej.
6) Konkurs trwa od dzisiaj, tj.07.04.2017 do 18.04.2017.
6) Spośród przesłanych przepisów wybiorę 2 w mojej opinii najciekawsze i najbardziej odpowiadające tematyce konkursowej. Pod uwagę brana będzie oryginalność, kreatywne wykorzystanie co najmniej jednego produktu z listy oraz dostosowanie do tematu konkursu.
8) Sponsorem nagród jest sklep internetowy Naturalnie Zdrowe.
 
Nagrodami w konkursie są:
 
I miejscebon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Naturalnie Zdrowe + darmowa dostawa
II miejsce – bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Naturalnie Zdrowe + darmowa dostawa
9) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu pod tym postem konkursowym. Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo. Dane zwycięzców przekazane zostaną sponsorowi – właścicielowi sklepu Naturalnie Zdrowe. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.
10) Nagrody zostaną wysłane tylko na terenie Polski.
11) Organizatorem konkursu jest Aneta Wojciechowska, autorka bloga Planeta Smaku, przy współpracy ze sklepem internetowym Naturalnie Zdrowe.

 Będzie mi bardzo miło, jeśli polubisz mojego bloga na FB – na pewno nie przeoczysz wtedy informacji dotyczących przebiegu konkursu oraz jego wyników 🙂
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym konkursie. Myślę, że zaproponowany przeze mnie zestaw produktów daje ogromne pole do popisu! Nie ma ograniczeń co do charakteru potrawy – może to być zdrowy deser, śniadanie, obiad czy przekąska.

Po inspirację odsyłam do moich ostatnich przepisów, w których wykorzystałam kilka produktów z konkursowej listy (zobacz – kokosowy torcik jaglany, orkiszowe gofry ze szpinakiem i suszonymi pomidorami).
Czekam na Wasze pyszne zgłoszenia! 🙂

WYNIKI

Na wstępie chcę serdecznie podziękować za wszystkie pyszne propozycje, które zgłosiliście do konkursu. Wybór był naprawdę trudny! Musiałam jednak wytypować 2 przepisy, które najbardziej odpowiadały tematyce konkursowej i są to:
I miejsce – bon o wartości 100 zł do sklepu Naturalnie Zdrowe:
Stasia – Tarta z łososiem i szparagami – za pyszne i zdrowe połączenie orkiszowego spodu, sezonowych szparagów i łososia oraz kreatywne wykorzystanie trzech produktów z listy: mąki orkiszowej, oleju kokosowego oraz orzechów nerkowca;
II miejsce – bon o wartości 50 zł do sklepu Naturalnie Zdrowe:
Jola B. – Śniadaniowy pudding chia z mlekiem kokosowym i owocami – za orzeźwiającą, zdrową i lekką propozycję puddingu z niebanalnym dodatkiem koziego mleka oraz koziego twarogu.
Serdecznie gratuluję! Ze zwyciężczyniami skontaktuję się drogą mailową.
Dziękuję za świetną zabawę i wiele pysznych inspiracji 🙂

You Might Also Like

Brak komentarzy

Skomentuj